Postblloqe në Vlorë, Gjirokastër dhe Fushë Krujë para tubimit! Në fokus kontingjenti kriminal (VIDEO)

Policia e Vlorës ka ngritur një pikë kontrolli në hyrje të autostradës që e lidh me Fierin. Në fokus të kontrolleve janë personat problematikë apo të skeduar, që mund të kenë destinacion edhe protestën pasditen e sotme në Tiranë të thirrur nga presidenti Meta. Edhe në aksin Fushë Krujë- Durrës dhe në Gjirokastër janë ngritur pika postblloku për elementët kriminalë që mund ti drejtohen tubimit. Report Tv sjell pamjet nga postblloqet në Vlorë dhe Fushë Krujë.

1583138743_vlore.jpg


Lajmi kryesor:

2 orë tubim/ Meta: Pas 15 marsit firmos shpërndarjen e parlamentit!...Kërcënon të mësyjë Kuvendin nëse 'dekreti nuk merret seriozisht' (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori