Pozoi me këmbët e hapura, ndjekësit kapin detajin e veçantë në foton e Ilda Bejlerit

Moderatorja Ilda Bejleri

Ilda Bejleri është një nga moderatoret më të përfolura në media. Pavarësisht anës së saj profesionale, Ilda është përfolur shumë për fotot e nxehta që poston në rrjetet sociale, duke vënë në pah gjithmonë format trupore.

Pak para ndeshjes Shqipëri-Jordani, Ilda ka postuar një foto në Instagram nga stadiumi ku shfaqej në super formë dhe gati për të përcjellë ndeshjen. Pavarsisht komplimenteve të shumtë për moderatoren, ndjekësit pikasën edhe një detaj pikant në këtë foto. Dhe është pikërisht mënyra e pozimit, që është e njëjtë si e Cristiano Ronaldos, me këmbët e hapura.

Foto e publikuar nga Ilda Bejleri 

Shumë e vunë në dukje këtë ngjashëmri, dhe shumë të tjerë e pyetën nëse është fanse e Ronaldos, por Ilda nuk ka komentuar asgjë.

 

 

fl.mi./Shqiptarja.com
Komento