Pozon me bikini, fansja e krahason me Klaudia Pepën, gazetarja i përgjigjet: E dua trupin tim

Pozon me bikini, fansja e krahason me Klaudia Pepën, gazetarja i përgjigjet: E dua trupin tim

Aulona Musta, gazetare, moderatore

Aulona Musta, po kalon pushimet në Kuba së bashku me bashkëshortin e saj. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj foto të ndryshme nga pushimet ku shihet teksa pozon me bikini pranë detit duke shfaqur linjat e saj trupore.

Një nga fansat e ka kritikuar duke shkruar: ‘Po ç'ke moj Aulona, të zuri dhe ty vipllëku? Ju ka zënë adoleshenca me vonesë më duket, si ti dhe ajo Klaudia Pepa. Po keni qenë shumë të mira mi, ç'patët?’.

Mirëpo moderatorja nuk ka vonuar me përgjigjen e saj: ‘Adoleshencën e kam pasur gjithmonë me vete dhe do ta kem deri në fund të jetës. Tani thjesht kam më shumë vetëbesim dhe e dua më shumë trupin tim. Gjynah kush nuk e kupton dhe e provon këtë ndjesi. Të përshëndes.’

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Loku: 13/08/2018 13:43

    Je njish,mos ja ke zili trupin Klaudjas. Shum klas. Rrjedh nga një baba kampjon.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik