Primabalerina: Çdo ditë bëj një recetë e re, lexoj 100 faqe nga një libër dhe 2 orë ushtrime në balet (VIDEO)

Primabalerina e TKOB-së Adela Muçollari rrëfen se si i kalon këto ditë në shtëpi. Muçollari çdo ditë bën receta të reja edhe ushtrohet çdo ditë në balet nga dy orë në ditë


Lajmi kryesor:

‘Ajo që nuk të vret të bën më të fortë', personazhet publikë: Shfrytëzojeni maksimalisht kohën, reflektoni dhe ndërgjegjësohuni! (VIDEO)


v.d./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    COVID-19/ A keni arritur të bëni aplikimin për të marrë leje për dalje nga shtëpia?