Prindër-fëmijë bëhen bashkë në trendin më cool të momentit në Tik-Tok

Foto e shkëputur nga videot e trendit të Tik Tokut

Prindër-fëmijë bëhen bashkë në trendin më cool dhe më viral të momentit në TIk-Tok!

Përmes videove gazmore që kanë “pushtuar” rrjetin, prindërit dhe fëmijët tregojnë ngjashmëritë fizike mes tyre, të cilat janë të “frikshme”.

Në fillim të videos shfaqet njëri ose të dy prindërit, e më pas del fëmija ose fëmijët, me të njëjtën veshje dhe duke kryer të njëjtin veprim,  për të vënë në theks ngjashmëritë në aparencë.

Po ju a do ta provonit trendin më të ri të tik-tokut?

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se duhet ta drejtojë Partinë Demokratike pas 13 qershorit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Spahiu në Report Tv: Humbësi ta kërkojë fajin te vetja! Opozita tenton konflikt politik me akuzat e pabaza, PS nuk do të bjerë në batakun e saj