Produksioni përjashtoi Kejvinën, reagon Eduard Grishaj dhe zbulon pse modelja nuk shkoi në studio

Produksioni përjashtoi Kejvinën, reagon Eduard Grishaj dhe zbulon pse modelja nuk shkoi në studio

Eduart Grishaj

Regjisori i Big Brother VIP, Eduard Grishaj ka folur sot lidhur me reality shown, suprizat në vijim, duke dhënë edhe detaje.

I pyetur mbi Kejvinën, Grishaj u shpreh:

“Kejvina nuk erdhi në studio sepse ishte e ngarkuar, por tani që kemi komunikuar me të është mirë dhe besojmë se do vijë edhe në studio”, u shpreh Grishaj.

Grishaj tha se dronat dhe parashutat nuk do të lejohen në asnjë mënyrë brenda shtëpisë.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Mediha: 21/01/2023 23:42

  Ky regjizori madh, nuk shef se çpo heqin rrobaqepëset për ti përshtatur një fustan maria de filippit të tijë. Dy katunarë tru parur, qytetar nuk bohen kurrë. Mere e vishi pantallona asaj moderatores tane, se na e shpifi, boll mirë kur po thonë si tranzvesit me ato shal si të magjypes.

  Përgjigju
 • Ben: 20/01/2023 23:59

  Si ka mundesi?Kejvina shyqyr qe iku,se vetem injorance dhe rrugaçeri paraqet,ky far regjizori e fton perseri.Lebetitet miletin me keto far vipash.Scandaloze.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Kritikoi izraelitët, Adidas heq modelen Bella Hadid nga reklamat e atleteve

Kritikoi izraelitët, Adidas heq modelen Bella Hadid nga reklamat e atleteve