Protesta e opozitës, Meta mbërrin në selinë e PD, takim me Berishën dhe ekipin drejtues të partisë

Protesta e opozitës, Meta mbërrin në selinë e PD, takim me Berishën dhe ekipin drejtues të partisë

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ashtu siç ka konfirmuar do të marrë pjesë në protestën e Sali Berishës. Meta ka mbërritur në selinë blu ku do të takohet edhe me Berishën dhe më pas do të shkojnë në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ për t’iu bashkuar protestës. Meta është futur në një takim me Sali Berishën dhe ekipin drejtues të partisë. 


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

‘Xhorxhi, nga Durrësi, kur ishte në qeli, u njoh me një vajzë të dënuar nga familja Toptani dhe…’/ Historia e rrallë e burgjeve të komunizmit

‘Xhorxhi, nga Durrësi, kur ishte në qeli, u njoh me një vajzë të dënuar nga familja Toptani dhe…’/ Historia e rrallë e burgjeve të komunizmit