Protestuesi lejohet të kalojë rrethimin e policisë, ndez qirinj për Lear Kurtin

 

Protestuesi që u ndalua pak më parë nga efektivët, është lejuar të kalojë rrethimin për të ndezur qirinj për të ndjerin Lear Kurti. Ndërkohë është bërë thirrje që edhe të tjerë të kalojnë rrethimin, por policia nuk i lejon.


Lajmi kryesor:

Vdekja e Lear Kurtit, protestuesit i hedhin miell policëve: Është kokaina juaj! As 200 persona s’i përgjigjen apelit të Berishës për protestë (Pamje me DRON)


A.M./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)