Pse i mban këmbët hapur në çdo foto? Ilda Bejleri befason me përgjigjen (FOTO)

Ajo është një nga moderatoret sportive më të përfolura në median rozë. Ilda Bejleri nuk lë rast pa provokuar në rrjetet sociale dhe në rrjetet sociale nuk mungojnë kometet për të, ku mes të cilave ka dhe kritika. Ndërkohë ajo është treguar e hapur për pyetje nga fansat e saj, ku një prej tyre i drejtohet enkas për pozën e saj të preferuar në fotot e postuara.

“Pse i mban këmbët hapur në çdo foto që poston?“-i ka shkruar ai, i cili ka marrë një përgjigje që s’mund t’i vinte veçse nga një moderatore sportive. “T’ia bëjmë dhe CR7-ës këtë pyetje?”– i është kthyer Ilda.

 • Sondazhi i ditës:

  Anëtarësia përzgjedh kandidatët për deputet, a mendoni se procesi i nisur në PD do jetë efikas?

Komento

Komente

 • Katunari: 25/07/2019 16:30

  Me idjot ju qe shani,vdisni nga inati

  Përgjigju
 • Vlonjati: 22/07/2019 00:09

  Kjo eshte kokra e idiotes. Nxir sa me shum shal e gjoks sa i ke. Se ndryshe se mban ate vend pune

  Përgjigju
 • lola: 21/07/2019 17:01

  zonjusha idiote po e po po dhe kta qe i shkojne nga mbrapa sigurisht

  Përgjigju
 • Gomari: 21/07/2019 15:38

  Pergjigje idiote si vete kjo zonjusha

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Berisha në Parlament? Alibeaj: Ka kontribute historike, Topalli nuk donte vetë të hynte