Pukë/ Nënë e bir sherr me 55-vjeçarin, përfundojnë në spital pasi përdorën sende të forta

Pukë/ Nënë e bir sherr me 55-vjeçarin, përfundojnë në spital pasi përdorën sende të forta

Pukë - Një konflikt i ashpër ka ndodhur mbrëmje e kësaj të hëne në fshatin Gjegjan të Pukës, ku kanë qenë të përfshirë tre persona.

Sipas policisë sherri ka ndodhur mes shtetasit të identifikuar me inicialet F.M., 55 vjeç dhe shtetasve të identifikuar me inicialet F.Z., 36 vjeç, B.Z., 60 vjeçe, nënë e bir.

Konflikti ka degraduar në përdorimin e sendeve të forta duke bërë që 3 personat të transportohen drejt spitalit dhe raportohen jashtë rrezikut për jetën. 

Ende nuk është e qartë arsyeja e këtij konflikti.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të konfliktit.

Lajmi në përditësim...

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Del fotoja e njërit prej të dyshuarve si të përfshirë në vrasjen e 14 vjeçares në Shkup! Një sipërmarrës i njohur dyshohet se iku në Turqi

Del fotoja e njërit prej të dyshuarve si të përfshirë në vrasjen e 14 vjeçares në Shkup! Një sipërmarrës i njohur dyshohet se iku në Turqi