‘Punoj si vrasës me pagesë’/ I riu nga Peshkopia sot ekzekutoi prindërit

‘Punoj si vrasës me pagesë’/ I riu nga Peshkopia sot ekzekutoi prindërit

26-vjeçari Qemal Sela, i cili ekzekutoi sot me armë zjarri prindërit Flamur Sela 55 vjeç dhe Zeqimete Sela 50 vjeçe pas një konflikti sapo ishte kthyer nga Anglia. Ndërsa nga një kërkim në faqen e tij në Facebook shihet se njërën prej fotove e shoqëronte me një status se punonte si ‘vrasës me pagesë’.

Fotoja e autorit te krimit dhe statusi ne Facebook se 'punon vrases me pagese'


Lajmi kryesor:

Peshkopi/ Kthehet nga Anglia, djali vret prindërit për hotelin te ‘Llixhat’


  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Sot 19 vite nga themelimi i Facebook nga Mark Zuckerberg dhe 4 shokët e dhomës në konvikt

Sot 19 vite nga themelimi i Facebook nga Mark Zuckerberg dhe 4 shokët e dhomës në konvikt