Putin pushon në Siberi, s'harron
të ekspozojë dhe muskujt e tij

Putin pushon në Siberi, s'harron<br />të ekspozojë dhe muskujt e tij
Vladimir Putin duket se ka lënë mënjanë politikën dhe është përqëndruar në pushimet verore.

Presidenti Rus ka zgjedhur që të relaksohet për disa ditë në Siberi, ku duket shumë i qetë nën shoqërinë e ministrit të Mbrojtes, Sergei Shoigu.

64 vjeçari ka ekspozuar edhe trupin e tij teksa është fotografuar gjysmë i zhveshur në liqenet e Siberisë duke peshkuar e duke u zhytur.

[gallery]23388[/gallery]
Redaksia Online
J.Sh Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Debati në PD, a duhet të kenë kandidatë në 61 bashki më 14 maj?×

Lajmi i fundit

S'ka surpriza në Durrës! Rama rikandidon Emirjana Sako, Elton Arbanën dhe Artur Bushin

S'ka surpriza në Durrës! Rama rikandidon Emirjana Sako, Elton Arbanën dhe Artur Bushin