VIDEO/ Qëlloi efektivin dhe më pas veten, autori 21 vjeçar mbërrin te Trauma në Tiranë i intubuar

21 vjeçari Aldi Rama autori i vrasjes së nënkomisarit Saimir Hoxha, nga urgjenca e Lezhës ku ishte i intubuar dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore pasi qëlloi veten me armë gjatë operacionit për kapjen e tij. Në video shihet momenti kur ai mbërrin te Trauma.

 

 


Lajmi kryesor:

Kontrollet për kanabis, vritet në krye të detyrës nënkomisari në Lezhë! Autori qëllon veten me armë, pas 6 orësh kërkime nga RENEA! Policët qëlluan 9 herë drejt makinës së Aldi Ramës, ishte me 3 shokë, njëri ende në arrati (VIDEO)


/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?×

Lajmi i fundit

John

‘Shahu’ i dy superfuqive, SHBA skeptike ndaj Kinës për çështjen e Tajvanit: Nuk mund t’i zëmë besë, nuk kanë miq as aleatë