POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Qëllon' veten me armë zjarri, reperi Gjiko frikëson fansat (Video)

Reperi Asdren Gjikolli

Reperi i njohur ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shihet teksa qëllon veten me armë zjarri. Kjo video i ka frikësuar jashtë mase fansat e reperit, dhe kjo shihet në komentet e lëna poshtë videos.

Komentet e bëra në videon e publikuar nga Gjiko në Instagram 

Por duhet të qetësoheni, pasi kjo video është pjesë e një projekti të ri. Reperi Asdren Gjikolli i njohur si Gjiko do të sjellë shumë shpejt klipin e tij me titull “Distanca”. Ky projekt duket mjaft i veçantë pasi pjesë e tij do të jetë edhe bashkëshortja e Gjikos, Elita.

 

fl.mi.
Komento