“Qëndroni në shtëpi, mos u bëni idiotë’, Schwarceneger mesazh nga karantina me dy miqtë e tij unik

Ikona e filmave aksion Arnold Schwarzeneger, përmes një video në shtëpinë e tij i rrethuar nga dy kafshët e tij të preferuar, bën thirrje që të qëndrojmë në shtëpi dhe të dëgjohen këshillat e ekspertëve.

Schwarzeneger ka zgjedhur që momentet e karantinës t’i kalojë me një poni dhe një lama, si shoqëruesit e tij në këto ditë vetizolimi në shtëpi.

‘Qëndroni në shtëpi sa më shumë të mundni. Dëgjoni ekspertët, injoroni budallenjtë. Do ta kalojmë së bashku të gjithë këtë’, është mesazhi i tij në Instagram.

Që të  ngushëllohemi, në shtëpi nuk rrimë vetë ne, por dhe Vip-at , dhe ato plot muskujt dhe me imazhin e pamposhtur që kanë krijuar. Kjo sa për të treguar se nuk ka trimëri me pandeminë, por vetëm kujdes maksimal. 

I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e përballon ekonomia shqiptare një karantinë të dytë?

Komento

Komente

  • Rolan: 17/03/2020 11:20

    Hajde termineter i karanturum ne shpi duke pas miliona dollar menjane.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Sot shi, por mësoni se si do të jetë moti për ditën e nesërme