POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Qëlloi 4 herë me armë në disko ‘Havana’/I arrestuari protagonist i vrasjes së bujshme në Tiranë (Emri)

Disko ‘Havana’ në Dhërmi ku ndodhi ngjarja

Emiljano Nina është 23-vjeçari që u arrestua sot nga policia për të shtënat me armë zjarri mbrëmjen e kaluar brenda disko “Havana” në Dhërmi. Ngjarja ndodhi pas një sherri mes një grupi personash në një kohë kur lokali i natës ishte mjaft i populluar. 

I riu i arrestuar është një personazh i njohur për policinë. Ai ka qenë i ndaluar si bashkëpunëtor në një vrasje të bujshme në kryeqytet, krim i ndodhur në vitin 2015.

Në Linzë të Tiranës u vra në ambientet e një parkingu Enton Nikaj dhe një nga autorët e dyshuar ka qenë pikërisht Emiljano Nina, atëherë 20-vjeç, krahas tre të tjerëve. Nuk është e qartë se si ai ka lënë qelitë e burgut ku ka qenë i dënuar si bashkëpunëtor në krim.


Lajmi kryesor:

‘Luftë’ në disko 'Havana' në Dhërmi, policia: Në pranga autori, qëlloi 4 herë/ VIDEO


l.q./d.ba./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Juli: 08/07/2018 23:49

  Shpesh me merr malli të kthehem në Shqipëri për pushime. Sa herë lexoj kështu lajmesh, them që është më mirë të harxhoj 5 fishin è parave por ama je thuajse i sigurt se mbërrin në darkë. Në Shqipëri është akoma anarki. E akoma pas gati 30 vjetësh akoma nuk ka ndërruar shumë. Turp

  Përgjigju
 • Xhino: 08/07/2018 18:05

  Ish ministri Tahiri duhet te mbaje pergjegjesi penale per lerimin e ketij KRIMINELI te lindur

  Përgjigju
 • Aqif Kopertoni: 08/07/2018 15:45

  Na myten halabaket

  Përgjigju
  • Ani: 09/07/2018 02:13

   Te publikohet emri I atij Prokurori ose gjykatesi kriminel qe e kane lene Te lire kete Monster.