Qofte pa mish me bukë të ndenjur nga zonja Albana

Qofte me bukë të ndenjur

Përbërësit:

 • 1/2 bukë të ndenjur
 • 1 qepë mesatare
 • 1 ĺk hudhër pluhur
 • 1 kokërr vezë
 • 1 lç piper i zi
 • 1 lç piper i kuq
 • 1 lç kerri
 • 1 tufë majdanoz
 • 100 gr djathë i grirë kaçkavall
 • Kripë, dhjozëm
 • Vaj për skuqje

Përgatitja:

Bashkojmë të gjithë përbërësit në një tas dhe zëmë brumin e qofteve. E lëmë pak të pushojë dhe përbërësit të lidhen dhe më pas realizojmë qoftet të cilat i skuqim në vaj të nxehtë.

MC/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

 • Sondazhi i ditës:

  Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

Kurti nis konferencën në Londër duke përmendur kërcënimin serborus: Armatimi i madh, tregues që Serbia do përshkallëzim

Kurti nis konferencën në Londër duke përmendur kërcënimin serborus: Armatimi i madh, tregues që Serbia do përshkallëzim