POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Rama: Ejani në konkurs për të punuar në kompaninë ajrore shqiptare

Edi Rama

Mesa duket edheShqipëria  do të ketë shumë avionët e saj kuqezi. Kryeministri i vendit Edi Rama ka postuar në faqen e tij në Facebook për të gjithë ata që duan të punojnë në “bordin e krenarisë sonë kombëtare”.

A dëshiron të punosh në kompaninë ajrore të Shqipërisë që së shpejti do të ngrejë avionët e saj? Ambicia jonë është që AIR ALBANI, të bëhet zgjedhja e parë e çdo shqiptari dhe duam që vajza e djem të zgjedhur të këtij vendi, të mikpresin e të shërbejnë në bordin e avionëve të krenarisë sonë kombëtare
Çdo vajzë e djalë që përmbush kriteret dhe dëshiron të provojë veten në konkursin për një vend në trupën e kompanisë kuqezi, është i mirëpritur.

Edi Rama

/b.ha.
Komento

Komente

  • Popull: 13/04/2018 13:17

    O mashtrues mos genje popullin

    Përgjigju