Rama fton në shesh qytetarët: Mos e humbisni takimin e madh për bujqësinë (VIDEO)

TIRANE- Kryeministri Edi Rama e ka ditën e sotme me një ftesë drejtuar qytetarëve që të bashkohen në sheshin “Skënderbej”, ku do të mbahet takimi i madh për bujqësinë.

Rama njofton se njerëzit që punojnë tokën do të jenë në shesh me produktet e tyre më të mira.

“Me ftesën për të mos humbur takimin e madh për Bujqësinë, me njerëzit që çdo ditë punojnë tokën e që në datat 16-17 Nëntor do të jenë në Sheshin Skënderbej me produktet e tyre më të mira shqip, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

 • Sondazhi i ditës:

  Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?

Komento

Komente

 • edvin: 13/11/2019 09:17

  po me ca lekesh ti bleje populli o edvin???me leket e fuges apo te frides dhe mister 20-cave pajenga e dobruna

  Përgjigju
  • eli: 13/11/2019 16:12

   Jo me leket e atyre qe e kane mbushur shqiperine me makina,sa duam nje ore per te bere dy kilometra dhe skemi ku te parkojme!×

Lajmi i fundit

John

Rama kujton Ndre Mjedën përmes vargjeve: Kreshnike prejardhja, kreshnik dhe karakteri i një personaliteti të fortë