Rama krah Merkel e Ursula Von Der leyen, kryeministri publikon albumin e ditës

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Mbretërinë e Bashkuar për të marrë pjesë në konferencën e OKB mbi ndryshimet klimatike COP26 që zhvillohet në Glasgow në Skoci, ku edhe është takuar me disa prej liderëve botërorë. kreu i qeverisë ka publikuar një foto album, ku shfaqet krah kancelarja gjermane në detyrë, Angela Merkel apo presidentes së KE-së, Ursula Von Der leyen.


Lajmi kryesor:

Krah Merkel, Macron, Johnson me të qeshura e shtrëngime duarsh...Rama publikon fotoalbumin e ditës me liderë të Evropës dhe botës në samitin e Klimës në Skoci


Ora 07:08
Rama krah Merkel e Ursula Von Der leyen, kryeministri publikon albumin e ditës
1 / 18
2 / 18
3 / 18
4 / 18
5 / 18
6 / 18
7 / 18
8 / 18
9 / 18
10 / 18
11 / 18
12 / 18
13 / 18
14 / 18
15 / 18
16 / 18
17 / 18
18 / 18
B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

Vrau kolegun në komisariatin Nr.3, Gjykata e Tiranës cakton arrest në burg për Ludjan Zaimin