Rama mbërrin në ambientet e teatrit "Petro Marko" në Vlorë, mbledhje me drejtorët e qytetit

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në ambientet e teatrit "Petro Marko" në Vlorë, ku do të zhvillojë takime me drejtorët e qytetit dhe asamblenë e Partisë Socialiste në këtë qytet.

Sipas informacioneve, në fokus do të jenë porositë për fushatën zgjedhore dhe raportimet e problemeve në këtë zonë.


Lajmi kryesor:

Rama me strukturat në Vlorë: Nëse kandidoj këtu vendoset më vonë/ Frikë nga Basha në Durrës?! 'Fatkeqësi kush dëgjon Berishën'


D.P./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Platforma 'Deputeti që duam' dhe votim nga anëtarësia, a e mbështesni mënyrën si partitë po zgjedhin kandidatët?×

Lajmi i fundit

John

Ambasadorja shqiptare në SHBA infektohet me Covid: Bëra testin kur u ktheva nga Shqipëria, jam pozitive! Atje kam zhvilluar shumë takime me zyrtarë dhe kolegë