Rama ndan fotot nga festivali i 'UNUM' në Shëngjin: Marrin pjesë 95 artistë ndërkombëtarë dhe mbi 20 mijë të rinj nga e gjithë bota

Rama ndan fotot nga festivali i 'UNUM' në Shëngjin: Marrin pjesë 95 artistë ndërkombëtarë dhe mbi 20 mijë të rinj nga e gjithë bota

Kryeministri Edi Rama ka ndarë disa prej fotove nga festivali ‘UNUM’ i muzikës elektronike që po mbahet në Shëngjin ku marrin pjesë 95 artistë ndërkombëtarë dhe mbi 20 mijë të rinj nga e gjithë Europa.

“Shëngjin! Atmosfera e Festivalit UNUM me pjesëmarrjen e 95 artistëve ndërkombëtarë dhe mbi 20.000 të rinjve nga e gjithë Europa”- shkruan Rama bashkangjitur fotove të postuara.


Lajmi kryesor:

Spektakli i muzikës elektronike mbledh të rinjtë nga e gjithë bota në Shëngjin! Festivali UNUM, bashkon aventurierët në edicionin e tij të 4-ët


B.V/LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sulmi në Veri të Kosovës, a rrezikohet një konflikt në rajon?×

Lajmi i fundit

Holanda planifikon dërgimin e avionëve luftarakë F-16 në Ukrainë në vitin 2024

Holanda planifikon dërgimin e avionëve luftarakë F-16 në Ukrainë në vitin 2024