Rama ndan videon nga Pogradeci: Mirëmëngjesi nga pamjet e tingujt e këtij qyteti poetik

Kryeministri Rama ka ndarë një video nga Pogradeci ku duket një sfond fantastik. Rama ka ndarë një video ku duket pamja piktoreske e Pogradecit.

“MIRËMËNGJES

dhe me këto pamje e tinguj nga Pogradeci poetik, ju uroj një të hënë të mbarë.”- shkroi Rama.

 

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Pogradecari: 29/05/2023 18:07

  Shume mire ne Pogradec, por ne administrimin e tij vazhdon kultura dhe sjellja provincisle. Zoti Rama duhet te shikoje dhe zgjidhe urgjentisht disa padrejtesi dhe ne shkelje te ligjit ne pjesen pedonale te bregut liqenit. Se pari , e gjithe zona buze liqenit, deri edhe brenda rërës se plazhit , nuk eshte pastruar nga ndertimet e paligjshme. Duken qarte pazaret e korrupsionit , me disa ndertime qe vazhdojne te qendrojne, per interesa xhepi, brenda siperfaqes se gjelberuar, midis ruges dhe liqenit , deri tek hotel 1 maji , qe futet deri ne lqen. Se dyti, eshte bere norme “pushtimi” i gjithe bregut ne pjesen e gjelberuar, duke u mbushur gjate veres me dysheme derase mbi barin e gjelberuar dhe duke shemtuar bukurine e shetitores buze liqenit. Kjo lulishte pergjate shetitores me shume qendron e thare dhe me pista, sesa e gjelber. Per 3 muaj shfrytezim ne vere, boll jane trotuaret…Nese Rama do ti besoj per zgjidhje nga Bashkia, ta haroje. Vetem me urdher direkt prej tij, mund te keputen keto fije korrupsioni, sepse …. Shifeni ne vend situaten te kuptoni te verteten !!!

  Përgjigju
 • Ani: 29/05/2023 14:43

  E gjithe shqiperia po ndryshon e kjo fale jush

  Përgjigju
 • qamilo: 29/05/2023 13:52

  Ku ka me bukur sesa keto pjeseza kaq te vecanta qe mbart pogradeci

  Përgjigju
 • rexi: 29/05/2023 13:50

  Pogradeci eshte bere luleee... vetem nga puna e madhe qe ka bere Rama

  Përgjigju
 • Ani: 29/05/2023 13:07

  Nje vend i cili ka ndryshuar vertet shume

  Përgjigju
 • Aleksander drila: 29/05/2023 12:52

  Pogaradeci ka ecur shume perpara qe me ardhjen e partis socialiste ne pushtet jan bere pune te mrekullueshme si asnjeher me pare ne historin e saj.

  Përgjigju
 • Genci: 29/05/2023 12:50

  Ne pogradec eshte bere nje pune e mrekullueshme me qeverin Rama e meritoni mandatin????????

  Përgjigju
 • Ina: 29/05/2023 10:24

  Pogradeci eshte bere nje nga destinacionet e preferuara te shume turisteve

  Përgjigju
 • Arber: 29/05/2023 10:23

  Qyteti i pogradecit vizitohet shpesh nga turistet per natyren e bukur qe ka

  Përgjigju
 • Era: 29/05/2023 10:20

  Pogradeci nje nga qytetet qe te fal vetem qetesi nese e viziton

  Përgjigju
 • oriola: 29/05/2023 10:17

  te presim sot

  Përgjigju
 • klodjan: 29/05/2023 10:17

  Pogradeci i bukur

  Përgjigju
 • titi: 29/05/2023 09:53

  njebqytet shume i bukur dhe shumeni qet

  Përgjigju
 • Arbëri: 29/05/2023 08:37

  Tallu tallu se ai që tallet në fund do tallet ëmbël më ty o tradhtar!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  U shkon mbi 600 mijë në muaj, a duhen rritur pagat e Kushtetueses?×

Lajmi i fundit

Temperatura deri në 35 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Temperatura deri në 35 gradë celsius, parashikimi i motit për sot