Rama publikon VIDEON nga pritja për darkën e punës nga samiti i Madridit! Kujdeset të filmojë çdo gjë

 

Krerët e vendeve anëtare të NATO-s janë mbledhur në Madrid. Kryeministri Edi Rama ka ndarë nga Facebook-u i tij çaste nga darka e punës, ku duket se është i gatshëm të filmojë çdo gjë. Në videon e publikuar shfaqen liderë të cilët takohen me njëri-tjetrin si dhe shkëmbejnë biseda. 

'Me krerët e vendeve të NATO-s në pritjen për darkën e punës së shtruar nga kryeministri i Spanjës, Pedro Sánchez, në Muzeun e famshëm Prado'- shkruan Rama.


Lajmi kryesor:

Rama në Samitin e NATO-s në Madrid, takon Biden e Stoltenberg: Presidenti i SHBA, fjalët më të mira për Shqipërinë! Kosova të ftohet në Mekanizmin e Paqes


G.MO/Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Një ditë më parë u gjobit nga AKM, Bashkia e Vlorës s’reflekton! Mbeturinat ‘derdhen’ rrugëve, koshat plot e përplot

Një ditë më parë u gjobit nga AKM, Bashkia e Vlorës s’reflekton! Mbeturinat ‘derdhen’ rrugëve, koshat plot e përplot