Rama: Shumë shpejt do të nisim vaksinim masiv të popullsisë! Jemi shumë afër (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama bëri me dije se vaksinimi i popullsisë do të nisë shumë shpejt, por nuk dha shumë detaje.

" Shumë shpejt do të fillojmë vaksinimin masiv, është çështje kohe shumë e shkurtë, jemi shumë afër dhe më vjen që nuk mund të them fjalën e fundit dhe mezi pres të the fjalën e fundit", tha Rama.


Lajmi kryesor:

Rama: Shumë shpejt nisim vaksinim masiv, jemi shumë afër! Dyfishojmë ndihmën ekonomike përtej pandemisë, do rrisim pagën minimale (VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Listat në afat të fundit/ A besoni se partitë politike do përzgjedhin kandidatë të pastër e me integritet për zgjedhjet e 25 prillit?×

Lajmi i fundit

John

Zbardhet lista me emrat e kandidatëve të Lëvizjes për Ndryshim, Topalli e para në katër qarqe! Mes tyre spikat edhe Dashamir Tahiri