Raporti i DASH, reagon Paloka: Trump i lëshoi raketat për Kim Ramën, tani pritet shpërthimi

Edi Paloka

N/kryetari i PD, Edi Paloka ka reaguar në një status në Facebook pas publikimit të raportit të DASH, ku theksonte se korrupsioni është i përhapur në Shqipëri në të gjitha degët e qeverisjes. Paloka thotë se Trump i lëshoi raketat për Kim Ramën, ndërsa tani pritet shpërthimi.

Raporti i Departamentit Amerikan te Shtetit ...

Trump i leshoi raketat per Kim Ramen :

Zgjedhje te blera.

Qeverisje e korruptuar ne cdo dege te saj.

Drejtesi e kapur.

Media te kapura dhe te shantazhuara.

Raketat jane leshuar. Pritet shperthimi. A do e shpetoj bunkeri i Surrelit Kim Ramen...?

Edi Paloka

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • BARDHA e zeza: 21/04/2018 19:09

  NE se MBRON KADAFI META ? OSE NE SE TUNELET TE SHTEPIA NE SURREL KANE BOMBA ATOMIKE DO JETE CA E VESHTIRE . RAMA DHE KIM MEGJITHATE KANE TE NJEJTIN STIL VESHJEJE .PO I BERI TRUMP LAKURIQ DO SHIKOJME SHOUN ME LAKURIQ NE ALBANI

  Përgjigju
 • Shqip: 21/04/2018 16:39

  O Paloqe, mos thuthuq mufka, se do ti presin ato palo loqe!

  Përgjigju
 • redi: 21/04/2018 13:12

  Paloqe ti nuk mbush , por oer skjarim , se DASH e ka per ju te gjithe si klase politike qe e cuat Shqiperine ne ferr . Nuk eshte vetem Rana pir dhe Saliu , Luli ,Tosi dhe Meta . Nderi qe mund ti beni Shqiperise eshte te jeputni qafen qe te gjithe ju drlenxhi dhe hahduter dhe nje Republike e re duhet te ngrihet . Ju te gjithe majtas dhe djathtas keni konteibuar per ta krhyer kete vend te pa desherueshem per shqiptaret . Korrupsioni nuk ka filluar sot po ka 27 vjet qe si kancer po e gerryen kete vend . Sa per Tramf ai e di se kush jeni dhe ju si gjoja opozitar . Ju jeni kampionet e krimit qeveritar

  Përgjigju
 • Jeton torre gjoleka: 21/04/2018 11:29

  O thuthuq ju ka ngel goja amerika amerika po çfar po ju bon ju amerika e smerni vesh ju i dolët amerikës haptazi kundra në reformën në drejtësi. Ju donit të mbanit llallën e thartume dordolec në prokurorj o bixhozxhi.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Zgjedhjet vendore në 6 bashki, Komisioni i Rithemelimit: Do të hyjmë, afati për kandidaturat deri në 24 janar