Real Madrid 's'vdes kurrë', barazon 2-2 në 'Mestalla'! Valencia s'mban dot avantazhin e dyfishtë (VIDEO)

Real Madrid 's'vdes kurrë', barazon 2-2 në 'Mestalla'! Valencia s'mban dot avantazhin e dyfishtë (VIDEO)

Valencia 2-2 Real Madrid


Në "Mestalla" Valencia dhe Real Madrid barazuan 2-2. Ndeshja e javës së 27-të mes tyre ishte emocionuese, me "Galaktikët" që si hero të takimit panë Vinicius Junior me dopietë. Hugo Duro dhe Yaremchuk shënuan dy gola të shpejtë për Valencian në minutat 27 dhe 30, para se Vinicius të barazonte me një gol në fundin e së parës dhe një në të 76 minutë. Me 66 pikë madrilenët qëndrojnë sërish në krye të renditjes.

VIDEO E GOLAVE


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Real Madrid ndalet në "Mestalla", Sevilla mposht Sociedadin dhe 'merr frymë' në La Liga


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Kandidimi i Belerit në Parlamentin Europian, avokati: Efekt elektoral në Greqi! Dhuli: Në rast se ka zgjedhje në Himarë, mund të mos marrim pjesë

Kandidimi i Belerit në Parlamentin Europian, avokati: Efekt elektoral në Greqi! Dhuli: Në rast se ka zgjedhje në Himarë, mund të mos marrim pjesë