Reali dhe Atletico Madrid e mbyllin sezonin me barazim

Reali dhe Atletico Madrid e mbyllin sezonin me barazim

Golashënuesit e Realit dhe Atleticos

Real Madrid dhe rivalët e Atletico Madrid e kanë mbyllur sezonin e La Ligas me barazime në ndeshjet e fundit. Real Madrid arriti rezultatin 1-1 ndaj Bilbaos ndërsa Atletico 2-2 me Villarealin.

Thënë kështu, Benzema e ka mbyllur rrugëtimin e tij 14 vjeçar tek Real Madrid me barazim.

Në këtë sezon, Real Madridi ia doli të arkëtonte 78 pikë, një më shumë se Atletico Madridi.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Mashtrim me vizat amerikane, Prokuroria e Tiranës dërgon për gjykim 5 të pandehurit

Mashtrim me vizat amerikane, Prokuroria e Tiranës dërgon për gjykim 5 të pandehurit