Reperi Stresi, shokon me rrëfimin e tij: Zysha në klasën e parë më ka rrahur shumë, ishte një racizëm i madh ndaj meje

Reperi Stresi, shokon me rrëfimin e tij: Zysha në klasën e parë më ka rrahur shumë, ishte një racizëm i madh ndaj meje

Arkimed Lushaj (Stresi)

Reperi i njohur shqiptar, Arkimed Lushaj me emrin e artit 'Stresi', në një rrëfim të gjatë për jetën e tij, ka treguar edhe një episod dhune që ai shprehet se i ka ndodhur në klasën e parë.

Në një rrëfim për Rozana Radin, reperi ka zbuluar se gjatë kohës që ka qenë në klasë të parë, mësuesja e ka dhunuar shumë. Sipas tij, kjo ka ndodhur për shkak të bindjeve politike të familjes së tij.

“Në klasë të parë, zysha Xhemile Kanani më ka rrahur shumë se ishte kundër familjes time dhe lëvizjes… më ka rrahur jashtëzakonisht dhe ka qenë një racizëm shumë i madh ndaj meje. Unë jam rrahur shumë nga ajo mësuese, pastaj në klasë të dytë e mbaj mend babanë që vinte më merrte te shkolla, dhe më pas u desh të shkëputeshim për arsye politike…”, është shprehur Stresi.

 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • liku: 02/04/2024 10:51

  Nuk i cove bab gangsterin ti zyzesh e

  Përgjigju
 • Tani: 14/01/2024 13:34

  Ti e ke pas hak dhe pak

  Përgjigju
 • Fadil camaj: 20/11/2023 13:10

  Msove edhe nuk msove nuk ka te drejt asnje msus as msuse te rrahin femin e dikujt tjeter e mbi tegjitha fmit nuk rrihen ne shkolla ksaj metote te poshter e te digjenerur komuniste Evropa edhe Amerika i ka vendos kapakun per gjithmon . Shqiptart sifomos pushtetart perkrahin dy rrymat mat poshtura e ma te prapambetura fanatike e ma te kqijat sika bota rrymen komuniste edhe rrymen e myslimanizmi turk kto dy rryma po e masakrojn popullin edhe femit Shqiptar per kto dy arsye jemi mbrapa gjith evropes edhe noshta edhe mrapa gjith botes . Nuk egziton arsyja mje rraf nje femi ose nje nxens . Potisha ne pushtet cdo msus qe ven dor ne nxans ekisha ba ligjin mej rrahaf 1 vit rresht ne burg te gjith msust qe i rrafin nxansit e fmit ne shkolla . Kjo asht edhe ni arsye qe ne shqipri jan shum agresiv njerzit ndaj njanitjetrit dy fjal nuk egzistojn ne fjalorin e asnji msusi as intelektuali as te njerzve te thjesht ne shqipri fjala me fal edhe fjala te lutem kurse faleminderit perdoret nganjeher

  Përgjigju
 • Iris: 19/11/2023 01:15

  Nuk te ka rrahur per arsye politike,duhet te kesh qene ne grupin e atyre qe quhen /rebele shkolle/,ose nga ata qe nuk mesonin.Zgjedhjet qe ke bere gjate jetes dhe fakti qe e perdor fjalen /racizem/ ne kete rast pa ja ditur kuptimin si,kur e perse perdoret,tregon qe /zysha/ ka patur njefare te drejte.

  Përgjigju
 • Troppjani i Kamzës: 18/11/2023 16:22

  Me atë baba kriminel dhe me nje nen rrk zor se ka pasur rracizëm familje e degjeneruar!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Raporti për 2023-shin, Myzyri: Anuluam 73 procedura të prokurimit publik

Raporti për 2023-shin, Myzyri: Anuluam 73 procedura të prokurimit publik