Report TV zbulon emrat e tre të rinjve që morën peng 41-vjeçarin në Himarë

Report Tv ka siguruar emrat e tre të rinjve që morën peng 41-vjeçarin në Himarë. Në prangat e policisë kanë rënë dy vëllezërit Nikoll Medha 26 vjeç dhe Ardjan Medha 31 vjeç, si dhe shoku i tyre, Ilirjan Miska 26 vjeç.


Lajmi kryesor:

Himarë/ U mor peng dhe u dhunua, por nuk tregoi, arrestohen pas 4 ditësh dy vëllezërit dhe një tjetër (EMRAT+VIDEO)


er.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A vijojnë shqiptarët të mos jenë të ndërgjegjshëm për rrezikun nga Covid-19?×

Lajmi i fundit

John

Dita e Pavarësisë/ Kryemadhi homazhe pranë varrit të Ismail Qemalit: Sot duhet të mblidhemi për t'i bërë ballë shpopullimit të vendit