PYETJA 12/ Rezultatet e Këshillimit Kombëtar, 59% e shqiptarëve pro Ballkanit të Hapur

PYETJA 12/ Rezultatet e Këshillimit Kombëtar, 59% e shqiptarëve pro Ballkanit të Hapur

1649323358_pyetje12.jpg

59% e qytetarëve në Shqipëri janë pro Ballkanit të Hapur, sipas rezultateve të Këshillimit Kombëtar. 303 018 janë përgjigjur pozitivisht, 134879 janë përgjigjur negativisht.

 


Lajmi kryesor:

Rezultatet e 12 pyetjeve të Këshillimit Kombëtar/ Shqiptarët kundër pasaportës së vaksinimit, pro Ballkanit të Hapur dhe ndarjes së Shqipërisë nga Maqedonia e Veriut për integrimin në BE


M.Q./B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Rikthimi i basteve në vend, Fidel Ylli: Do të jenë vetëm online për personat mbi 18 vjeç! Fituesit duhet të paguajnë si taksë 15% të fitimit

Rikthimi i basteve në vend, Fidel Ylli: Do të jenë vetëm online për personat mbi 18 vjeç! Fituesit duhet të paguajnë si taksë 15% të fitimit