Rikthehet “Beni ecën vetë”

Rikthehet “Beni ecën vetë”
Aktori Herion Mustafaraj, i cili është i njohur me filmin "Beni ecën vetë", duket se do të sjellë një tjetër film, që do të vij nën regjinë e Bujar Alimanit.

Ai titullohet "Circles in Water" dhe është duke u xhiruar në New York.

Në një foto prapakuintave shohim Herionin dhe Bujar Alimanin të përqëndruar në punën e tyre.

(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Kina: Armë të pa furnizuar kurrë, SHBA-ja nuk tregon me gisht

Kina: Armë të pa furnizuar kurrë, SHBA-ja nuk tregon me gisht