Rita Ora ngjan si
Marilyn Monroe

Rita Ora ngjan si<br />Marilyn Monroe
Këngëtarja Rita Ora ka hedhur në rrjetin e saj “Instagram” foto e veshur me të kuqe.

Këngëtarja duket se ka pasur si qëllim t’i ngjajë aktores Marilyn Monroe pasi ka qëndruar si ajo kur ka pozuar në foto.

Përveç kësaj Rita Ora e konfirmon vetë diçka të tillë me një mbishkrim mbi foto.

rita ora

Këngëtarja ndodhet në Paris dhe konkretisht është fotografuar në Moulin Rouge me disa miq të saj.

Bjondja bukuroshe ka vënë një kapele të kuqe për ta kombinuar me fustanin dhe këpucë ngjyrë bojëqielli të hapur.

Ajo ia ka arritur qëllimit të saj për t’iu afruar aktores Marilyn, pasi ato ngjajnë me njëra tjetrën në imazh.

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

I gjithë rrjeti zien me ngacmimet e tyre, Luizi pyet Jorin: T’i themi të gjithë shtëpisë se si njihemi? Modelja: Jo, të shikoj si vëlla tani

I gjithë rrjeti zien me ngacmimet e tyre, Luizi pyet Jorin: T’i themi të gjithë shtëpisë se si njihemi? Modelja: Jo, të shikoj si vëlla tani