Rrëmbim vajze dhe vjedhje, për çfarë ishte arrestuar pronari i tokës ku u zbulua laboratori i drogës

Rrëmbim vajze dhe vjedhje, për çfarë ishte arrestuar pronari i tokës ku u zbulua laboratori i drogës

Report Tv ka zbardhur të detaje të reja mbi laboratorin e drogës të zbuluar në Fier, në tokën e shtetasit Vladimir Çitoja.

Report Tv mësoi se pronari i tokës, ku u ndërtua laboratori 300 metra katror, ka qenë i arrestuar më parë për vjedhje, bashkë me shefin e postës së Policisë Patos.

Çitoja dhe zyrtari i postës së policisë vidhnin naftë bruto në 'Albpetrol' dhe për këtë ishin arrestuar. Por, mbi Vladimir Çiton nuk rëndon vetëm akuza e vjedhjes, pasi burime të Report Tv bëjnë me dije se 50-vjeçari, banues në Patos, ishte arrestuar më parë edhe për rrëmbimin e një vajze në Fier.


Lajmi kryesor:

VIDEO/Zbulohet laboratori gjigant i drogës në Fier, sekuestrohet gomonia 12 m e gjatë


  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Avokati zbulon si shkoi Vangjush Dako me këmbët e tij në Drejtorinë e Policisë e Tiranës

Avokati zbulon si shkoi Vangjush Dako me këmbët e tij në Drejtorinë e Policisë e Tiranës