Rudina Dembacaj ndahet nga bashkëshorti, ja çfarë u bë shkak

Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj po përflitet për një ndarje nga bashkëshorti i saj Aleks. Sipas Fax Web thuhet se Rudina i ka dhënë fund lidhjes prej disa muajsh, dhe shak i kësaj është bërë një romancë e re nga ana e aktores.

Ajo nuk ka më foto me babain e vajzës së saj prej një viti, ndërsa në postimet e fundit nuk mban në gisht unazën e martesës. Lidhur me partnerin e saj mekanik Rudina është shprehur publikisht se ndihej me fat për ‘qerosin e saj’.

A.P./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Operacioni në Vlorë/ A besoni se Shqipëria është kthyer në 'varr' për mbetjet toksike që vijnë nga jashtë?

Komento

Komente

 • Perse qeka Mekat te ndahesh sot ?shka s'po thon !!!!!!!!!!!!: 21/09/2019 19:41

  secilli e ka jete Persoale dhe e ban ate si ja don . lerini te tjeret te kerkoj lumturine e vet , merrui me jeten tuaj jo te tjetrit .

  Përgjigju
 • Lefter: 21/09/2019 19:23

  po kjo dihej qe do ja bente bam... se ka nje vit qe e shohim me Mark Frrokun pe Puke

  Përgjigju
 • Sam: 21/09/2019 16:44

  R.D.eshte aktore dhe moderatore e shkelqyer,dhe jeta e kesaj kategorie eshte e tille kudo ne bote dhe perderisa ajo eshte e kenaqur nga buri i saj,kjo tregon se ai eshte bure i shkelqyer gjithashtu;pra ata jane shembull i partneritetit bashkeshortor,pamvaresisht ne se vazhdojne bashke apo divorcohen !

  Përgjigju
 • hello: 21/09/2019 14:00

  shkaku? ajo eshte nje K dhe do shume K

  Përgjigju
 • CERE THU TI MER YAHOO !: 21/09/2019 13:32

  PERSE OSHT AKTORE AJO MER ? ME KERCY GA JI RR OL KE TJETRI ME KAP MAJEN E SUXESIT

  Përgjigju
 • Hinglateri: 21/09/2019 13:25

  Shkaku eshte se nuk u mjafton nje hajdar pore e duan koken me xhunga.

  Përgjigju