Sa e talentuar! Vajza e Kim Kardashian një artiste e vërtetë, ja piktura që ka realizuar

Sa e talentuar! Vajza e Kim Kardashian një artiste e vërtetë, ja piktura që ka realizuar

Kim Kardashian dhe vajza e saj

North West është fiks “goca e babit”, e cila ka trashëguar prej tij jo vetëm shijet e mira por edhe talente të ndryshme.

Ajo është një artiste e vogël që po zbulon vetveten, po luan me modën, makeup-in dhe madje edhe pikturën!

Nuk është hera e parë që Kim tregon piktura të vogëlushes së saj, që shpesh i kanë lënë njerëzit pa fjalë. Madje, shumë prej tyre pretendonin se Kim po gënjente, pasi pikturat s’mund të ishin kurrsesi të realizuara nga North.

Mirëpo, ja që është e vërtetë! North West është një talent në pikturë dhe po të mos na kishte treguar Kim, s’do ta kishim besuar që kjo vepër është punuar prej saj.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

‘Në Librari’/ 'Burgu i shëndetit', libri që 'shpëton' jetë! 'Zgjohu kërshëri',  histori shqiptare nga Valbona Banka

‘Në Librari’/ 'Burgu i shëndetit', libri që 'shpëton' jetë! 'Zgjohu kërshëri',  histori shqiptare nga Valbona Banka