'Sa herë shkonte te busti thoshte gjyshi!' Rudina tregon si e ‘ka prezantuar’ të bijën me Azem Hajdarin

'Sa herë shkonte te busti thoshte gjyshi!' Rudina tregon si e ‘ka prezantuar’ të bijën me Azem Hajdarin

Rudina Hajdari dhe vajza e saj, Sihana

Rudina Hajdari ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale vajzën e saj të ëmbël, Sihana.

E ftuar në emisionin “Rudina”, ajo ka  treguar për marrëdhënien e saj me vajzën dhe vështirësitë që ajo has duke e pasur larg në pjesën më të madhe të vitit. Vajza e saj jeton në SHBA ndërkohë që Rudinës, për shkak të angazhimeve, i duhet të jetojë në Shqipëri. Ajo tha se arrin ta menaxhojë situatën duke i shpjeguar Sihanës punën që ajo bën.

Teksa gjithashtu Rudina ka treguar se shpesh i flet vajzës edhe për gjyshin e saj Azem Hajdari, të cilin Sihana e njeh nëpërmjet bustit të tij.

“I kam treguar edhe për gjyshin, babain tim. I thoja shpeshherë që ky busti këtu është gjyshi. Sa herë që shkonte te busti thoshte gjyshi, gjyshi. Ne shkojmë te “Qyteti Studenti”, te busti që është aty.”- tha Rudina. Ndërkohë, Sihana shtoi:  “Edhe unë thoja është shumë i mirë. Te gjyshi ne shkojmë te parku. Edhe çojmë lule.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Jimmy: 08/07/2022 19:48

  Per cfare gjyshi e ka fjalen kjo mjerane!!per ate maskara te felliqur!perte jemen qe u be gjyqtare pa shkoll dhe e pate ku eshte sot!!!per ate qe bente cubin e ai sdo lapidar po do cuar ne fekale!fekale! Familje e korruptuar

  Përgjigju
 • vetem ne Albanistan: 08/07/2022 13:45

  ne te ardhemen edhe ilir meta bashke me te shoqen nga nje bust apo emer rrugesh ne tirane

  Përgjigju
 • KASAP KLLUF REXHEP BULE LEKA [ KEPI ]: 08/07/2022 13:21

  O Rudina HAJDARI a e di vajza jote që GJYSHI saj ka qen rugaç hajdut kriminel drogmen ? O Zot si ka ardhur koha në Shqipri që këmbët çohen e i bien kokës. Plera njerëz si Azem HAJDARI quhen demokrat. Pra rac pise.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut