Sa i ngjan të atit! Ja kush është vajza modele e Johnny Depp, feston sot ditëlindjen

Sa i ngjan të atit! Ja kush është vajza modele e Johnny Depp, feston sot ditëlindjen

Lily-Rose Depp

Aktori Johnny Depp prej kohësh është në qendër të vëmendjes për shkak të gjyqit kundër ish-bashkëshortes së tij Amber Heard.

27 maj është një ditë tepër e rëndësishme për Depp, pasi vajza e tij, Lilly-Rose Depp feston ditëlindjen e saj të 23-të.

Lily-Rose është një aktore dhe modele amerikano-franzeze. Ajo është vajza e Depp-it dhe këngëtares franceze, Vanessa Paradis, duke e ndarë kohën e saj mes Francës dhe Amerikës.

Depp u nda nga Paradis në vitin 2012.

Vajza bukuroshe e Depp ka qenë modele e Chanel që kur ka qenë adoleshente, ajo përveç karrierës në modeling, është tepër e talentuar dhë në aktrimit, duke luajtur në disa filma të vegjël përpara se të luante role në atraksione më të mëdha si “A Faithful Man”, “The King” dhe “Dreamland”.

Lily-Rose madje u nominua për César Awards për aktoren më premtuese për interpretimet e saj në The Dancer dhe A Faithful Man në 2018.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pronat shtetërore mund të shkëmbehen me private, si e vlerësoni ligjin?×

Lajmi i fundit

Sulmohen me gurë 2 autobusë me tifozë të Skënderbeut, nga Tirana po ktheheshin në Korçë! Thyhen xhamat (FOTO)

Sulmohen me gurë 2 autobusë me tifozë të Skënderbeut, nga Tirana po ktheheshin në Korçë! Thyhen xhamat (FOTO)