Gjyqi i bujshëm mes aktorëve, Heard akuzon ish-të shoqin Johnny Depp: Më futi shishen në vaginë

Gjyqi i bujshëm mes aktorëve, Heard akuzon ish-të shoqin Johnny Depp: Më futi shishen në vaginë

Johnny Depp dhe Amber Heard

Në Fairfax County të Virxhinia, po mbahet një nga gjyqet më të bujshëm mes dy aktorëve të famshëm Amber Heard dhe Johnny Depp, ku në lojë janë miliona euro që palët i kërkojnë njëri-tjetrit.

Në dëshminë e saj aktorja Amber Heard, tregoi tmerrin sipas saj që kishte përjetuar nga aktori Johnny Depp. Ajo shpërtheu në lot teksa tregonte se Depp e kishte kërcënuar se do ta vriste me një shishe. Ndër të tjera, ajo tregon se aktori i futi shishen e alkoolit brenda në vaginën e saj.

“Nuk e dija nëse shishja që ishte brenda meje ishte thyer. Nuk mund ta ndjeja. Nuk mund të ndjeja asgjë”, tha ajo.

Ngjarja e rëndë sipas sasj ndodhi në mars 2015, ndërsa çifti i atëhershëm i martuar po qëndronte në Australi , ku Depp po xhironte pjesën e pestë të ekskluzivitetit të filmit “Pirates of the Caribbean”.

 “Unë nuk e di se sa kohë kaloi, por në një moment, ai kishte një shishe të thyer në qafën time dhe më tha se do të më priste fytyrën”.

Aktorja dëshmoi mes lotësh se Depp i kishte grisur këmishën e natës dhe kishte goditur me grusht murin gjatë përleshjes. Pas kësaj kishte ndodhur akti i tmerrshëm.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • katunari: 06/05/2022 22:56

    shishen hallall fantasy play. hahahahah

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

‘Bashkia sulmohet sepse opozita nuk di të bëjë asnjë punë për qytetarët’, Veliaj inspekton godinat e reja te “5 Maji”: Në shtator gati lagjja e re

‘Bashkia sulmohet sepse opozita nuk di të bëjë asnjë punë për qytetarët’, Veliaj inspekton godinat e reja te “5 Maji”: Në shtator gati lagjja e re