Sa shpesh i lani pizhamet? Ylli në Tik Tok ndez debat të ashpër

Sa shpesh i lani pizhamet? Ylli në Tik Tok ndez debat të ashpër

Allison Delperdang

Allison Delperdang, një blogere në Britani të Madhe ka ndezur debat në TikTok duke ngritur pyetjen se sa herë duhet të lahen pizhamet. Ajo ka publikuar një video ku thotë se ka pasur raste kur ka veshur një palë pizhame edhe 3 net radhazi.

“Jam mësuar që kur isha fëmijë që mami më thoshte që mund t’i vishja sepse nuk ishin të pista”, ka treguar ajo.

Ka pasur komentues që kanë dalë hapur kundër.

“Joo, duhet të lahen çdo ditë”, shkruan njëri.

Të tjerë kanë thënë se është mëse normale, pasi kanë përdorur pizhamet edhe 1 javë.

 'I vesh ato për një javë rresht, haha. E urrej të laj rroba.'

'Prisni. Ka njerëz që NUK i veshin pj-të e tyre disa netë me radhë????' 

"Unë e vesh atë derisa të ndihem sikur është pis ose kam një natë të ashpër me djersitje," , shkruajnë disa komentues.

 

B.K./SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Belind Këlliçi s’ka diplomë të shkollës së mesme dhe e pranon vetë: Nga 5 vite kam bërë vetëm 4 vite gjimnaz

Belind Këlliçi s’ka diplomë të shkollës së mesme dhe e pranon vetë: Nga 5 vite kam bërë vetëm 4 vite gjimnaz