Salianji: Evi Kokalari, njeri pa përfaqësim! Bashkëshorti i saj i përfshirë në partinë Agimi i Artë

Salianji: Evi Kokalari, njeri pa përfaqësim! Bashkëshorti i saj i përfshirë në partinë Agimi i Artë

Evi Kokalari dhe Ervin Salianji

Deputet i PD-së, Ervin Salianji teksa ka komentuar situatën në PD, nuk i ka kursyer akuzat ndaj Evi Kokalarit, aktivistes së pozicionuar në krah të Sali Berishës, me të cilën ka patur përballje në distancë. I ftuar në emisionin “Shqip”, Salianji e etiketon Kokalarin si 'skizofrene' dhe njeri pa përfaqësim.

Sipas Salianjit, bashkëshorti i Kokalarit është i përfshirë në partinë Agimi i Artë, i financuar nga qarqe antishqiptare.

“Një që ka ngjitur në Foltore Berisha, është si Shën Eleonora që e mbante veten për të shenjtë, një që ka gjithë elementët e skizofrenisë dhe ajo nuk mund të bëjë copë asnjë njeri, pasi nuk bën copë një njeri që është në këto përmasa, e zhytur shumë në këto fekalet, nuk bën dot.

Janë njerëz pa përfaqësim. Kokalari është një emigrante e papunë, bashkëshorti i saj është i përfshirë në partinë Agimi i Artë, i financuar nga qarqe antishqiptare. Janë njerëz më shumë se të shpifur, nuk kanë asnjë kontribut në PD”, u shpreh Salianji.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ouuu: 20/11/2021 11:26

    Po kur flete dhe Salianji Babalemania,kur do ta kryej deniimin me burg ky personazh i denuar?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Rishikohet Kuadri Makroekonomik e Fiskal 2025-2027,  investimet publike 5.2% e PBB-së çdo vit deri në 2027-ën, zbritet borxhi publik

Rishikohet Kuadri Makroekonomik e Fiskal 2025-2027, investimet publike 5.2% e PBB-së çdo vit deri në 2027-ën, zbritet borxhi publik