Sarandë/ Fëmija 4-vjeçar bie nga ballkoni teksa po luante, dërgohet me urgjencë në spital

Foto ilustruese

SARANDË- Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Sarandë, ku një fëmijë 4-vjeçar ka rënë nga ballkoni.

Kjo ngjarje aksidentale ndodhi mbrëmjen e së hënës në Konsipol, ku fëmija u rrëzua teksa po luante. 4-vjeçari është transportuar drejt spitalit të Sarandës, ku aktualisht po merr mjekim mjekësor.

Mësohet se familja e fëmijës është me origjinë nga Berati dhe të cilët punojnë në Konispol.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të jetë Berisha pjesë e grupit parlamentar të PD në Kuvend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Makina përplaset me bordurën në Tiranë, ndërron jetë pasagjeri, drejtuesi braktis mjetin dhe largohet nga vendi i ngjarjes