‘Nuk e ke pastruar mirë’, sanitarja acarohet nga kritika e pronarit të hotelit në Ksamil! I vuri flakën makinës së tij dhe u largua

‘Nuk e ke pastruar mirë’, sanitarja acarohet nga kritika e pronarit të hotelit në Ksamil! I vuri flakën makinës së tij dhe u largua

Foto ilustruese

SARANDË- Një konflikt për pastrimin e hotelit ka bërë që sanitarja t'i vërë flakën automjetit tip 'Seat' në pronësi të pronarit. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 09:20, në garazhin e një hoteli në Ksamil. Punonjësja 33-vjecarja e identifikuar si A.B., duket se nuk ka kontrolluar dot nervat pasi pronari e ka kritikuar për pastrimin.

"Nuk e ke pastruar mirë, nuk e ke larë mirë", i ka thënë pronari i identifikuar si K.Xh., gjë që ka shkaktuar më pas debat mes tyre derisa e punësuar i ka vënë zjarrin makinës së tij. Më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

33-vjeçarja ishte e punësuar në hotel si sanitare gjatë këtij sezoni veror, kur fluksi është mjaft i madh prej turistëve dhe pushuesve. Ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes ndërkohë vijon puna për kapjen e 33-vejçares.

S.C/A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Xxxxxx: 05/08/2022 15:44

  Eshte vend pa zot shqiperia edhe shteti nuk i mbron punetoret ,,pa ik e beje ne europ perbuzjen e puntorit pa e shikon motren ne valle,,

  Përgjigju
 • tony: 05/08/2022 15:31

  Ore ju e besoni se pronari i ka bere vrejte per pastrim jo ore jo ai i kabere vrejtje per punen por ka pas hall tjeter qe neper mjet verejtjes tja arrije qellimit tjeter per ta fut ne krevat ajo ska pranuar sa i ka shkuar deri ne fund qellimit te vet por dhe puntorja punetore dhe me dinjitet nuk ka pranuar te behet nje femer ordinere ti shkoje atij e krevat dhe ka qendruar krenare dhe e ka zgjidhur ne menyren e vet bravo punetores.

  Përgjigju
 • Tani: 05/08/2022 15:00

  Me shume mundesi ai “pronari” nuk do i kete paguar rrogen. I lumte dora pastrueses. Mire do kishte bere ti digjte hotelin pl****.

  Përgjigju
 • Arbëri: 05/08/2022 11:06

  Pse nuk e kapni at fytyrë qeni që i thotë vetes ”pronar hoteli ” që mendon se përveq ambientit sanitarja duhet ta josh edhe pronarn në mëngjez… Futni mbrenda këta përdhunues të pist

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord me nismën e PS për të larguar nga funksionet publike bashkëpunëtorët e ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Përplasje me armë mes shqiptarëve në Itali, vritet një person

Përplasje me armë mes shqiptarëve në Itali, vritet një person