'S'bëj seks 15 ditë para ndeshjes', rrëfimi i çuditshëm i kampionit të xhudos

Indrit Cullhaj

Kampioni i Ballkanit në sportin e xhudos, Indrit Çullhaj ka treguar së fundmi në lidhje me teorinë se përpara çdo ndeshjeje meshkujt nuk duhet të kryejnë marrëdhënie seksuale.

Ai u shpreh se kjo periudhë zgjat 10 deri në 15 ditë, për të qenë në formë për ndeshje.

Ai u pyet nga moderatori se nëse e apolikonte teorinë se sportistët  sportistët e suksesshëm nuk duhet të bëjnë seks 24 orë para ndeshjes.

Po e aplikoj. Por jo 24 orë, kush e tha? Janë 10 ditë, 15 ditë”, është shprehur Indriti.

 Kampioni ka thënë se është normale për sportin e xhudos që është agresiv gjithë kohës, edhe truri, mendja, lëvizjet janë gjithë kohës agresive dhe kur rri me një femër zbutesh dhe kur shkon atje duhet t’ia nisësh nga e para me fokusimin.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti i ri Omicron dhe dimri, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid?×

Lajmi i fundit

John

Rusia kërkon garanci për moszgjerimin e NATO-s në lindje