Së shpejti një bashkëpunim me Luizin? Përgjigjet vetë Stresi

Së shpejti një bashkëpunim me Luizin? Përgjigjet vetë Stresi

Luiz Ejlli dhe Stresi

Reperi Stresi ka komentuar karrierën e tij muzikore. I ftuar në “Mos i bjer me top”, Stresi është pyetur nëse do të bashkëpunonte me Luizin për të sjellë një këngë për publikun shqiptar, e padyshim që ai nuk ka thënë jo.

“Për muzikë, jam i hapur edhe për bashkëpunime. Muzika është diçka ndryshe nga Big Brother dhe nga politika,”-tha Stresi.

Kujtojmë që Stresi u shpall fituesi i “Big Brother Vip Kosova”, ndërsa Luizi i të njëjtit format në Shqipëri këtë vit.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Gjendet edhe një makinë me armatime në veri të Kosovës

Gjendet edhe një makinë me armatime në veri të Kosovës