Serenatë Korçare dhe plot surpriza, tre mëngjese të magjishme në 'Rreze Dielli'

“Rreze Dielli” do t’i ngrohë dhe do t'i bëjë më të bukura mëngjeset tuaja festive. Më 31 dhjetor deri në 2 janar do të jemi bashkë me të ftuar special të cilët do t’ju argëtojnë e do t’ju mbajnë mbërthyer pranë ekranit të Report Tv.

Vitin e ri do ta presim me Osman dhe Evis Mulën, Arvin Kitën, Gjergj Lekën dhe Edlira Çepanin, ku bashkë me ta do të degustojmë antipastat e shijshme dhe plot receta festive  të gatuara nga zonja Albana.

Interpretimet e mrekullueshme të fëmijëve të talentuar do t’i japin hare ditës  suaj ndërsa grupi ‘Miqtë e të shtunës’ do t’ju shoqërojnë me tingujt e veçantë të  serenatave korçare.

Publicistja Raina Kovaçi dhe tenori Edmond Tullumani hapin dyert e shtëpisë së tyre në këto ditë festash për të festuar fillimin e një tjetër viti me të gjithë miqtë e Report Tv. ‘’ Rreze Dielli” ju uron Gëzuar Festat!

MC/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Arrestohen 2 serbë në Bansjke, iu gjetën një sasi e madhe armësh në makinë

Arrestohen 2 serbë në Bansjke, iu gjetën një sasi e madhe armësh në makinë