Sfida 10 vjeçare, VIP-at shqiptarë që pranuan ndërhyrjet dhe ndryshimet e një dekade (Foto)

Sfida 10 vjeçare, VIP-at shqiptarë që pranuan ndërhyrjet dhe ndryshimet e një dekade (Foto)

Disa nga VIP-at shqiptarë

Ditët e fundit rrjeti social Instagram është përfshirë në një vale postimesh ku shohim ndryshimet e njerëzve pas një dekade. VIP-a ose jo, ka pasur shumë persona që janë bërë pjesë e kësaj sfide 10-vjeçare që tregojnë hapur ndryshimet, por ne do të fokusohemi tek personazhet publikë.

Duke qenë se i shohim çdo ditë në ekran, projektet e shumta me të cilat janë marrë, vitet dhe trajtimi që i kanë bërë vetes sigurisht që kanë efekt, por shumë nga personazhet e showbizit e kanë marrë me sportivitet duke u shfaqur hapur me ndryshimet e pësuara.

Shfletoni fotogalerinë për t’u njohur me VIP-at që I pranuan ndryshimet, pasi ka edhe shumë të tjerë, të cilët nuk janë përballur me ndryshimet që kanë pësuar.

//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Studio Live/ Beleri foli për nënën Greqi të Himarës, Anri Bala: Takimi Rama-Mitsotakis tregoi se është kapitull i mbyllur! Kikia: Ishte i mllefosur

Studio Live/ Beleri foli për nënën Greqi të Himarës, Anri Bala: Takimi Rama-Mitsotakis tregoi se është kapitull i mbyllur! Kikia: Ishte i mllefosur