Shakira shfaqet duke qarë brenda dyqanit në New York, fotot bëjnë xhiron e rrjetit! Ylli i muzikës latine po kalon momente të vështira

Shakira shfaqet duke qarë brenda dyqanit në New York, fotot bëjnë xhiron e rrjetit! Ylli i muzikës latine po kalon momente të vështira

Shakira dhe fansja në dyqan

Orët e fundit po bëjnë xhiron e internetit disa foto të yllit të muzikës latine Shakira në një dyqan në New York duke qarë. Këngëtarja është parë me lot në sy teksa ndodhej në një dyqan në qytet me djemtë e saj, pak ditë pas intervistës së saj në emisionin “Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Ajo u njoh nga disa persona teksa po bënte pazar dhe po fliste me një grua. Madje, artistja tentoi t’i fshihej kamerave me kapelen e saj.

#Shakira shkoi në një dyqan M&Ms në Nju Jork pas performancës së saj në The Tonight Shoë me protagonist Jimmy Fallon. Ajo u pa e lëvizur në dyqan teksa fliste me një fanse.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve