Shembet muri anësor te 'Gjeologjiku' (VIDEO)

Muri i fakulteti të Inxhinierisë dhe Gjeologjikut është shembur për shkak të tërmetit të fortë që ka tronditur vendin.  Dy makina janë dëmtuar plotësisht, ndërkohë që fatmirësisht për shkak se ka qenë ditë e shtunë në fakultet nuk ka pasur studentë.


Lajmi kryesor:

Shqipëria shkundet nga tërmeti 7.5 ballë, më i fuqishmi në 30 vitet e fundit! Tjetër lëkundje e fortë në mesnatë (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Rinas/ tentoi të ikte drejt Italisë me pistoletë në valixhe, arrestohet 23 vjeçari nga Kosova (EMRI+FOTO)

Rinas/ tentoi të ikte drejt Italisë me pistoletë në valixhe, arrestohet 23 vjeçari nga Kosova (EMRI+FOTO)