Sherr mes protestuesve, ndërhyn bodigardi i Sali Berishës

 

Protestuesit janë përfshirë në një konflikt në protestën e thirrur nga Sali Berisha. Edhe bodigardi i Sali Berishës ka ndërhyrë për t’i ndarë.


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


A.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Frrok Çupi: Mes arrestit të Putinit dhe arrestit të Berishës ka lidhje

Frrok Çupi: Mes arrestit të Putinit dhe arrestit të Berishës ka lidhje